Hauraton odvodnění

Benefit stavební prvky s.r.o. (Opava)
Jarkovická 102/10
746 01 Opava - Vlaštovičky / Česká republika
+420 553 628776
info@benefit.cz

Historie firmy Hauraton 2006 - 2009

2006 - 50 LET HAURATONU

Oslavy i nové uvažování o budoucnosti

Oslavili jsme 50 let od založení HAURATONu! Plní optimismu a s chutí stále vylepšovat naše produkty a služby se těšíme na dalších padesát. S novou tváří firmy a mezinárodně orientovaným myšlením se vrháme na celosvětový trh. Zdravý růst firmy pro nás představuje vyšší hodnotu než rychlé navýšení zisků. Naše hlavní sídlo zůstavá v Německu tak jako tomu je po celou dobu existence firmy. Ale vzhledem k nedostačující kapacitě současného sídla v Rasttatu, začala nedávno stavba nového moderního komplexu asi 5 km od Rastattu v Ötigheimu.

 

2008 - NOVÉ LOGISTICKÉ CENTRUM

Nepřetržitý růst údajů o vývozu, rostoucí obrat v Německu

S investicí do nového logistického centra a výrobní základny jsme rozšířili naše kapacity. S touto investicí chceme pokrýt stále rostoucí požadavky. Již mnoho let je procentuální růst obratu dvouciferný a také v Německu jsme v roce 2007 zaznamenali velké zvýšení. “Jako středně velká rodinná firma máme silnou regionální pozici. Umístění firmy v Německu je pro nás důležité. To je důvodem proč jsme neinvestovali pouze do logistiky, ale také do místní produkce” říká ředitel HAURATONu Marcus Reuter.

 

2009 – HAURATON na startovní čáře Formule 1

Největší objednávka v historii firmy: odvodnění nového okruhu Yas Marina Circuit v Abu Dhabi

Největší objednávka HAURATONu v historii zahrnovala více než 20 km odvodňovacích žlabů. Nový systém žlabů RECYFIX HICAP typ G byl speciálně vyvinut a vyroben pro novou konstrukci závodního okruhu Yas Marina v Abu Dhabi. Tento odvodňovací systém je inovativní nebo dokonce revoluční. Jde o první systém se žlabovým tělesem vyrobeným z PE-PP a štěrbinovým krytem vyrobeným z vysoce odolné tvárné litiny, která nabízí stálou jistotu pro nejvyšší zatížení. Také s ohledem na logistiku a podporu výstavby klade tento projekt nová měřítka: včasná dodávka materiálu a Know-How pro instalaci žlabů muselo překonat více než 5 000 km a první závod se mohl uskutečnit tak, jak byl plánován na 1. listopadu 2009.

HAURATON Historie v obrazech

HAURATON 2006zoom
Hauraton in Őtigheimzoom
Hauraton in Abu Dhabizoom
 
 
 
 

Benefit stavební prvky s.r.o. (Opava)
Jarkovická 102/10
746 01 Opava - Vlaštovičky / Česká republika
+420 553 628776
info@benefit.cz

 

Imprint        Privacy policy